top of page

Architektonické studio ilex design funguje od r. 2010. a navázalo na mé předchozí činnosti architekta. Se svým týmem se zaměřuji primárně na výstavby a přestavby uvnitř rostlého města. Atelier má řadu muzejních realizací – ať ve formě výstav a expozic, nebo v návrhu návštěvnického provozu a všeobecně fungování moderní výstavní instituce, například pro Národní muzeum. Mezi naše projekty patří ale i realizace individuálního bydlení či účast v architektonických soutěžích.

 

Našim klientům poskytujeme kompletní servis – od počátečních doporučení, výběru místa či konzultaci celkového záměru, přes veškerou projekční dokumentaci a jednání s úřady až po koordinaci stavby, inženýring a návrh interiéru.

 

Zajímáme se o aktuální dění v oboru, staráme se o kvalitu veřejného prostoru a o stav současné české architektury vůbec. Je pro nás důležitý prostor, ve kterém se denně pohybujeme. Ve spolupráci se spolkem Člověk a prostor jsme organizovali mezinárodní konference o urbanismu a územním plánování a o Politice architektury. V současnosti je hlavním projektem v rámci naší společenské odpovědnosti obnova a revitalizace pivovaru Rudník – kulturní technické památky v podhůří Krkonoš.

 

Naší prací žijeme. Protože architektura a veřejný prostor je něco, co obklopuje každého z nás a co pomáhá utvářet místo, kde žijeme a kde se cítíme šťastní.

bottom of page